Firma MOBOTIX produkuje inteligentne, niezawodne i wysokiej jakości systemy monitoringu od 2000 roku. Kamery MOBOTIX są doskonale dostosowane do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Urządzenia do pracy na zewnątrz są poddawane testom obciążeniowym w temperaturach od -30°C do +60°C, co zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich obiektów bez względu na pogodę. Nasze kamery nie potrzebują chłodzenia ani ogrzewania, a oprócz tego nie posiadają żadnych części ruchomych, dzięki czemu praktycznie nie wymagają konserwacji i mogą działać w pełni niezależnie. Kamery do monitoringu MOBOTIX przechowują wszystkie potrzebne dane, potrafią same zarządzać rozdzielczością w zależności od warunków i automatycznie uruchamiają alarmy. Dzięki temu nie potrzebują żadnych dodatkowych komputerów ani serwerów.

Z kamerami MOBOTIX możesz mieć pewność, że cały teren Twojego obiektu podlega uważnek obserwacji i jest monitorowany w wysokiej rozdzielczości obrazu z dbałością o ostrość szczegółów – bez względu na pogodę. Dzięki zastosowaniu czujników 6 Mpx Moonlight i technologii obrazowania termowizyjnego kamery MOBOTIX rejestrują znacznie więcej niż ludzkie oko, umożliwiając bezproblemowe wykrywanie poruszających się obiektów w niesprzyjających warunkach i nawet z dużej odległości.


Dzięki najnowszym technologiom oferowanym przez MOBOTIX nie musisz już wybierać drogich i skomplikowanch rozwiązań, aby zapewnić swojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa na rynku. System MOBOTIX z łatwością obserwuje rozległe obszary za pomocą zaledwie kilku kamer i może pracować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, bez względu na sytuację i warunki atmosferyczne. To rozwiązanie umożliwia też automatyzację wielu działań, takich jak aktywacja alarmów czy otwieranie wjazdu dla autoryzowanych pojazdów. Kamery MOBOTIX są wyposażone w standardowe zasilanie PoE i nie potrzebują więcej niż 4-5 W mocy. Nie ograniczaj się do półśrodków. Z nami masz absolutny spokój i pewność, że Twój system zabezpieczeń spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy.


Niezawodna ochrona obiektu w każdych warunkach

Czy masz całkowitą pewność, że Twój monitoring spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy? A może przestarzały system sprawia, że musisz dokupować nowe elementy i inwestować czas, pieniądze i środki w łatanie dziur i naprawianie usterek, a mimo to nie otrzymujesz stabilnego, zaawansowanego techologicznie rozwiązania?

W kwestii bezpieczeństwa Twojej firmy półśrodki już nie wystarczą. Jeśli system kontroli obiektu jest nieszczelny, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami i ryzykiem utraty wielu (jeśli nie wszystkich) zasobów, towarów i urządzeń na skutek kradzieży, włamania, pożaru, aktów wandalizmu i innych nieprzewidzianych sytuacji.

Właśnie dlatego nigdy nie wolno zgadzać się na rozwiązania gorszej jakości. Dla dobra Twojej firmy i działalności musisz zaopatrzyć się w system oparty na stabilnych kamerach, trwałych barierach i precyzyjnych czujnikach, ktre będą chronić nawet najdalsze tereny na Twoim obiekcie. A żeby system działał prawidłowo, musi on być zintegrowany z szerszą, uniwersalną strategią zabezpieczeń dla Twojej firmy.

To wszystko i wiele więcej zagwarantuje Ci system MOBOTIX. To niezawodne i wydajne inteligentne rozwiązanie do monitoringu obiektów, autonomiczne i łatwe w obsłudze, działające niezawodnie bez względu na warunki atmosferyczne. System MOBOTIX wykrywa każde potencjalne zagrożenie, odróżniając włamyywacza od zwierząt przechodzących w nocy przez teren obiektu. Kamery MOBOTIX zapewniają ponad to doskonałą jakość obrazu nawet po zachodzie słońca.

System MOBOTIX zapewnia szeroki wachlarz korzyści dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Dzięki solidnej konstrukcji i czułej wizji kamery pozwalają uniknąć fałszywych alarmów ze względu na złe warunki pogodowe i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Rozwiązania MOBOTIX zapewniają niezrównaną ostrość obrazu, a niemiecka produkcja gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Wszystko w jednym miejscu

System zbezpieczeń MOBOTIX nie potrzebuje żadnej dodatkowej infrastruktury. Inwestycja w ten system bezpieczeństwa sprawia, że nie musisz się już martwić o oddzielne systemy wsparcia, oprogramowanie czy serwer centralny.
Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu i energii na synchronizację wielu różnych elementów jednego systemu, ale też redukujesz koszty. To przejrzysty i ekonomiczny wybór, znacznie stabilniejszy niż systemy wieloskładnikowe. Wszystkie procesy, takie jak zarządzanie zdarzeniami i alarmami, nagrywanie i przetwarzanie obrazu, są realizowane lokalnie, od początku do końca wewnątrz kamery.